O nasHan Hong jest świetną nauczycielką. Bardzo dobrze zna język chiński i w prosty sposób potrafi wytłumaczyć skomplikowane zagadnienia gramatyczne. Kładzie nacisk zarówno na pisanie chińskich znaków, jak i na mówienie w języku chińskim. Jest otwarta, serdeczna i jednocześnie wymagająca, co sprawia, że człowiek nie boi się mówić po chińsku, mimo popełnianych błędów.
Jej zajęcia są ciekawe i dynamiczne. Prócz wiedzy językowej można z nich wiele nauczyć się o kulturze i zwyczajach chińskich.
Znakomita nauczycielka z wrodzonymi zdolnościami pedagogicznymi i lingwistycznymi.

Dorota

Hong uczy nas języka chińskiego od 2 lat. Jest świetna jako nauczycielka chińskiego. Z jednej strony uśmiechnięta, z drugiej wymagająca. Co chyba najważniejsze w nauce języka potrafi zmusić swoich uczniów do mówienia po chińsku i opowiadania, na przykład o tym, jak minął dzień. Stosuje różne metody: gry dotyczące układania słówek ze znaczków, słuchanie piosenek, jak i konwencjonalne wyjaśnianie chińskiej gramatyki.
Nauka chińskiego (naprawdę trudny język – wierzcie nam, znających klika innych europejskich języków) z Hong to wielka przyjemność

Jerzy i Joanna

Od niedawna mam zajęcia z Małgosią Przepiórką [Klein]. Jestem bardzo zadowolona, zajęcia są dla mnie przyjemnością, nawet gramatyka. Małgosia jest zawsze świetnie przygotowana, zajęcia są ciekawe, prowadzone w bardzo żywy sposób. Poruszamy wszystkie sprawy od dnia codziennego do rasizmu co sprawia, że nauka staje się wielowymiarowa, zmusza mnie do myślenia nie tylko o angielskim ale również o życiu w szerszym aspekcie.

Ilona

Jestem dużym wyzwaniem dla prowadzącej naukę języka angielskiego Magdaleny Kędrackiej. Moje predyspozycje do nauki i zaangażowanie były zawsze przeszkodą w uzyskaniu jakichkolwiek efektów w nauce. A tu proszę pełne zaskoczenie!!
Okazało się że zaczynam odkrywać, że język angielski to nie jest czarna magia i zaczynam czerpać przyjemność z nauki. Jestem pełen podziwu dla Magdy i jej umiejętności, kultury osobistej. Ciepło, które emanuje w czasie lekcji sprawia, że chce się, by lekcje trwały jak najdłużej. Polecam Magdę jako super nauczyciela języka angielskiego.

Waldemar

Kiedy umówiłam się po raz pierwszy z Małgosią Przepiórką [Klein] to miała być jednorazowa konsultacja przed rozmową kwalifikacyjną po angielsku ,, żeby poczuć się pewniej”. I tak została moim indywidualnym nauczycielem na kolejne 3 lata (and to be continued…). Wcześniej oczywiście motywowałam się od czasu do czasu do kursów j. angielskiego, ale po ok 2 miesiącach zazwyczaj mój zapał stygł, bo nie dostawałam tego, czego oczekiwałam.
Z Małgosią jest inaczej: zajęcia stara się prowadzić ciekawie, angażując zależnie od danego tematu różne metody ( większość mam wrażenie jej kapitalnego autorstwa !). Sięga po bardzo różne pomoce, żeby przedstawić zagadnienie przystępnie i zrozumiale. Jest tak zaangażowana w to, co robi, że nie sposób, żeby jej uczeń nie zaangażował się w naukę języka także. Jednym słowem jest skuteczna.
Indywidualne zajęcia od 2 lat ma także mój syn, który pod jej okiem robi satysfakcjonujące postępy. Widzę, że jest do dla niego czysta przyjemność, a nie męka. I tak trzymać.
Potwierdzeniem jej zasług jest moje dobre samopoczucie w praktycznym używaniu języka za granicą m.in. podczas wyjazdów służbowych, szkoleń itp.
Małgosia jest tak wielobarwna jak logo jej Pracowni a nauka z nią to prawdziwa przyjemność poznawania nowego języka. Chętnie pouczyłabym się z nią francuskiego ale "dzień niestety nie jest z gumy" i mnogość moich obowiązków chwilowo to wyklucza.

Mariola

Do „Pracowni Językowej” trafiłam z polecenia koleżanki. W swojej historii nauki języka angielskiego zaliczyłam wiele szkół, aż wreszcie znalazłam TĄ najlepszą. Dzięki Gosi, mojej lektorce, nauka języka stała się przyjemnością. Zawsze uśmiechnięta, świetnie przygotowana, jednym słowem profesjonalistka pomogła mi uwierzyć w moje umiejętności językowe. Entuzjazm jakim Cię zaraża oraz indywidualne podejście do każdego ucznia powoduje, że sam chcesz uczyć się więcej i więcej.
Więc jeśli chcecie nauczyć się języka obcego tak aby bez problemów komunikować się z ludźmi z całego świata właśnie dokonaliście jedynego właściwego wyboru. Sukces gwarantowany.

Paulina