Tłumaczenia


Pracownia Językowa świadczy usługi tłumaczeniowe zarówno z zakresu tłumaczeń pisemnych (tłumaczenie, weryfikacja oraz aktualizacja tekstów) jak i tłumaczeń ustnych.

Tłumaczenia pisemne wykonywane są przez zespół dedykowanych tłumaczy i weryfikatorów pracujących z uwzględnieniem zasad dobrej praktyki zawodowej (więcej na ten temat na stronie Stowarzyszenia Tłumaczy Polskich).

W trosce o zapewnienie najwyższej jakości tłumaczonych dokumentów, każde tłumaczenie podlega gruntownemu sprawdzeniu przez drugiego tłumacza odpowiedzialnego za ostateczny kształt tekstu wychodzącego z Pracowni Językowej. Dzięki korzystaniu z narzędzi komputerowych, które wspomagają proces tłumaczenia (angielska nazwa: CAT), zapewniamy naszym tłumaczeniom spójność terminologiczną.

szkoła językowa Puławy

Realizujemy zlecenia w trybie zwykłym, pilnym i ekspresowym (z dnia na dzień).

W przypadku tłumaczeń ustnych, wybór tłumacza dostosowywany jest do typu i tematyki zlecenia. Zdarza się, że klient spotyka się z wybranym tłumaczem przed realizacją zlecenia, aby osobiście zaakceptować wybór.

Wśród naszych klientów są ministerstwa, korporacje, banki, firmy budowlane, muzea, fundacje i stowarzyszenia oraz firmy prywatne i osoby fizyczne.

Wycena każdego zlecenia tłumaczeniowego przeprowadzana jest indywidualnie. W celu zlecenia wyceny, bądź potrzeby skonsultowania szczegółów, prosimy o kontakt (tel. +48 601 797 865, +48 600 967 670; e-mail: biuro@jezykowapracownia.com)